TR | ENG ANASAYFA | HAKKIMIZDA | S.S.S | SİTE HARİTASI | İLETİŞİM
   
 

Hizmetlerimiz

ARS Keypad olarak; keypad elektronik oylama, anket, motivasyon artırıcı yarışma ve oyunlar alanında hizmet vermekteyiz.

Gerçekleştireceğiniz tüm toplantı ve aktivitelerin daha verimli, daha eğlenceli, daha etkileşimli geçmesi için sizinle fikirbirliği yaparak organizasyonunuzu planlamanıza yardımcı oluyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan, projenin gerçekleştirilip teslim edildiği son ana kadar projeniz bizim projemizdir. Maksimum verim alınabilmesi adına sizlere deneyimlerimizi, fikirlerimizi aktararak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak önceliğimizdir.
 
• Keypad Elektronik Oylama Sistemi Kiralama Hizmetimiz
Keypad elektronik oylama sistemi kiralama hizmetimiz tam anlamıyla bir anahtar teslim hizmettir. Size sunduğumuz keypad kiralama fiyat teklifi soruların hazırlanmasını, İstanbul içi çalışmalarda toplantı yerine ulaşımı, toplantı boyunca bir sistem yöneticimizin elektronik oylama sistemini kullanmasını ve toplantı sonrasında yapılacak raporlamayı içeren bir fiyat teklifidir. Sizin tek yapmanız gereken toplantıda kullanılacak keypad sorularını powerpoint ya da word formatında hazırlayarak bize göndermektir.

Bize toplantı yeri, toplantı saati, yetkili kişi vb. detayları ilettiğiniz takdirde biz tüm hazırlıkları yaparak toplantı günü belirttiğiniz saatte toplantı yerinde oluruz. Toplantı için gelen sistem yöneticimiz salon girişine dağıtım için keypadleri yerleştirir, salon içinde teknik masaya keypad yazılımı yüklü dizüstü bilgisayarımızı ve usb alıcımızın kurulumunu yapar. Sunum bilgisayarı ve keypad bilgisayarı arasında gerekli geçişleri yapacak switcher yoksa switcher da tarafımızdan sağlanır. Toplantı başlangıcından toplantı bitimine kadar elektronik oylama sistemi yönetimi sistem yöneticimiz tarafından gerçekleştirilir. Toplantı ertesinde keypad raporlamaları da yapılarak tarafınıza ulaştırılır. Keypad kiralama fiyatımız aşağıdakileri kapsar;
  • Toplantı öncesi (talebinize bağlı olarak) karşılıklı fikir alışverişi için gerçekleştireceğimiz demo toplantısı.
  • Toplantıda kullanmayı planladığınız soruların keypad sistemine girişlerinin, düzenleme ve testlerinin yapılması.
  • İstediğiniz sayıda soru kullanabilirsiniz, soru slayt hazırlama için ayrıca ücret talep etmiyoruz.
  • İstanbul içi çalışmalarda toplantı yerine ekibimizin ulaşımı ve keypad nakliyesi tarafımızdan sağlanacaktır.
  • Toplantınız boyunca sistem yöneticimiz tarafından sistem kullanımı gerçekleştirilecektir.
  • Sunum bilgisayarı ve keypad bilgisayarı arasında geçiş sağlamak için switcher yok ise ücretsiz olarak bir switcher’ı da biz sağlıyoruz.
  • Toplantı ertesinde keypad raporlamaları yapılarak size ulaştırılır.
  • Keypadlerimizin tüm testleri düzenli olarak yapılmaktadır. Toplantılarda oluşabilecek herhangi bir aksaklığa karşın yedek keypad, yedek bilgisayar, yedek baz istasyonu (alıcı) ve yedek kablolar her zaman yanımızdadır.
Keypad kiralama fiyatımız aşağıdakileri kapsamaz;
  • Toplantı salonunda perde ve projeksiyon mutlaka olmalıdır. Teklifimize dahil bir hizmet değildir.
  • İstanbul dışı çalışmalar için sistem yöneticimizin uçak bileti, transferi, konaklaması tarafınızdan sağlanmalıdır. Projeye ya da talebinize bağlı olarak tüm masraflar tarafımızdan sağlanacak şekilde de teklif sunabiliriz.
Keypad elektronik oylama sistemi kiralama fiyat teklifi almak için lütfen bize ulaşın.
 
• Keypad Elektronik Oylama Sistemi Satış Hizmetimiz
Yıl içinde çok sayıda elektronik oylama sistemi ihtiyacınız oluyor ise sistemi satın almayı düşünebilirsiniz. Elektronik oylama sistemi satış setimiz; istediğiniz sayıda keypad, aldığınız keypad sayısına uygun sayıda baz istasyonu (usb alıcı) (250 keypad’e kadar 1 usb alıcı yeterlidir) ve powerpoint uyumlu elektronik oylama sistemi yazılımından oluşmaktadır. Satış setimizde bulunan keypad programı Powerpoint uyumludur. Powerpoint kullanmaya aşina bir kullanıcı kısa bir eğitim sonrasında rahatlıkla sistemi kullanmaya başlamaktadır. Program kurulduğunda Powerpoint’e bir menü daha eklenmektedir. Bu menüden baz istasyonunu bilgisayara bağlama ve soru slaytlarını giriş işlemleri gerçekleştirilir. Keypad sorusunu bu bölümden ekledikten sonra fontlar, renkler, arkaplan, grafik tipleri Powerpoint’te yapıldığı gibi aynı şekilde yapılabilir.

Ürünlerimiz iki yıl garantilidir. Elektronik oylama sistemi teknik destek hizmetimiz bulunmaktadır. Teknik destek hizmetlerimiz telefon ve web üzerinden uzak bağlantı ile gerçekleştirilebildiği gibi sorunun çözülemediği durumlarda yerinde teknik desteğimiz de sağlanacaktır.

Keypad elektronik oylama sistemi satış fiyat teklifi almak için lütfen bize ulaşın.
 
• Toplantınıza Özel Eğlence-Motivasyon Oyunları
Siz projenizi bize anlatın, biz size en uygun eğlence-motivasyon oyununu önerelim. Portföyümüzde çok sayıda bireysel ve ekip halinde oynanabilecek eğlence-motivasyon oyun ve aktiviteleri var. Katılımcı profili, aktivite zamanı, aktivite mekanı, aktiviteyi yapma amacınıza bağlı olarak size en uygun oyunu hazırlayalım.

Oyunlar sayfamızı inceleyerek en popüler oyun ve aktivitelerimiz ile ilgili açıklamalı video, sunum ve görselleri inceleyebilirsiniz.

Size özel planlayacağımız bir oyun/aktivite ve oyunlarımızla ilgili tüm sorularınız için lütfen bize ulaşın.
 
 
Tel: +90 533 711 51 81 | E-Posta: info@arskeypad.com.tr ARS Keypad İletişim Turizm Tic. Ltd. Şti. © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.