TR | ENG ANASAYFA | HAKKIMIZDA | S.S.S | SİTE HARİTASI | İLETİŞİM
   
 

Referanslarımız

Ahmet ÇINAY / TOFAŞ
TOFAŞ Akademi IK Metod Geliştirme Uzmanı
ARS Keypad ile yaklaşık 1,5 yıldır işbirliğimiz başarılı bir şekilde sürmektedir. Gerçekleştirdiğimiz işbirliği ile şirketimizdeki 5900 çalışanımızın eğitim öncesi ve sonrası testleri gerçekleştirme ve eğitim esnasındaki başarı seviyelerini anlık olarak ölçümleme fırsatımız oldu. ARS Keypad ile gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile katılımcılarımızın memnuniyetini, eğitimlerimizin verimliliğini ve kalitesini de önemli ölçüde arttırdık. ARS Keypad firmasına işbirliği ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.
Özge GÜNEY / Finansbank
Özel Bankacılık ve Bireysel Sektör Bankacılığı Müdürü
ARS Keypad firması, Finansbank olarak organize ettiğimiz geniş katılımlı kurum içi strateji toplantılarımızın vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Kendileri ile birkaç yıldan beri sayısız organizasyonda birlikte çalışma fırsatı bulduk. Gizliliğin ön planda olduğu Elektronik Oylama Sistemi ile katılımcıların görüşlerini anlık olarak alabildiğimiz Keypad ürünü, şirket içi oyun ve bilgi yarışmalarında kullandığımız Buzzpad ürünü özellikle tercih ettiğimiz ürünleri oldu. Sadece ürünlerini değil; sundukları çözümleri bizim ihtiyaçlarımız doğrultusunda şekillendirmeleri, organizasyon sonrasında sundukları raporlama hizmetleri, toplantı sırasındaki esnek ve müşteri odaklı yaklaşımları nedeni ile de ARS Keypad’i , gerçek bir iş ortağı arayan diğer tüm firmalara tavsiye etmekteyiz
Ayşegül HATAY
Kurumsal Sürdürülebilirlik Stratejik Yönetim Danışmanı
Türkiye’de ilk kez denenen bir eğitim sürecini organize etmek üzere ARS Keypad ile birlikte uzun bir süre birlikte çalıştık. Farklı şehirlerde ve lokasyonlarda yüzlerce kişiye Etik Eğitimleri verdik. Teknik donanım açısından yetersiz ortamlarda dahi bu eğitimleri vermek zorunda kaldık. ARS Keypad yetkilileri her koşulda aynı iyi performansı göstererek bize çok sorun çıkartabilecek ortamları bile en verimli şekilde kullanmamızı sağladı. İşbirliğine açık, titiz ve her duruma uyabilen uzmanları, teknik alt yapıları ve yaptıkları işi ciddiyetle ele almaları sayesinde eğitimlerimizi en iyi şekilde tamamladık. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
Işıl BANDAKÇIOĞLU / ALTINBAŞ
Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü
Altınbaş olarak yaklaşık 120 mağazamız ile Türkiye’nin dört bir yanında mücevher severlerle buluşuyoruz. Mağazalarımızın görüş ve önerileri bizim için oldukça önemlidir. Dolayısıyla düzenli aralıklarla mağaza yöneticilerimiz ve bayilerimizle toplantılar gerçekleştiriyoruz. Mağaza yöneticilerimizden ve bayilerimizden bilgi toplamak, toplantılarımızı daha verimli hale getirmek için yaklaşık beş yıldır Keypad elektronik anket sistemini kullanıyoruz. Keypad ile anket verilerinin analizi hazır olarak elimize ulaşıyor ve yorumlamak daha kolay oluyor. Stratejilerimizi, karar almalarımızı kolaylaştırıyor.
Yeliz BULUT / BORUSAN HOLDİNG
Borusan Akademi Eğitim ve Gelişim Uzmanı
ARS Keypad’in Buzzpad 5x5 ve Buzzpad MusicBox yarışmaları ile eğitimlerimize eğlence kattık. ARS ekibine müşteri odaklı, güler yüzlü yaklaşımı için teşekkür ediyoruz.
Birce GÜLER / MEDIACAT
MediaCat Etkinlik Direktörü
ARS Keypad ile 2008 yılından beri düzenlediğimiz MediaCat ödül törenlerinin jüri toplantılarında işbirliği yapmaktayız. Titiz bir çalışma gerektiren bu süreçte ARS, profesyonel yapısı ve tecrübeli ekibiyle her zaman büyük bir özveri göstermekte ve toplantıların sorunsuz geçmesini sağlamaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve elektronik oylama sistemi konusunda sektörün bir numarası olan ARS Keypad ile uzun yıllar daha iş birliğimizin devam etmesini umarız.
Murat Erhan KÖPRÜLÜ / DMR TURZİM
Genel Müdür Yardımcısı
ARS Keypad ile 2006 yılından bu yana süregelen işbirliğimiz başarılı bir şekilde devam etmektedir. Sayısız kongre ve organizasyonda kusursuz projeler gerçekleştirmemizde önemli rol oynayan, bu projelerin her birini sahiplenerek ortaya çıkan son dakika değişikliklerine ve her türlü olumsuzluğa maksimum derecede optimal çözümler üreten ARS Keypad’e ve çalışanlarına teşekkür ederiz.Uzun yıllar birlikte çalışabilmek dileğiyle.
Akbank Altinbaş  Aygaz Bcg
blackberry bluechip bmw bnp-paribas
boogy borusan-holding bosch brisa
Chassis-Brakes Canakkale-18-Mart-Universitesi dance dekon
deloitte denizbank dmr dogu-karadeniz-kalkinma-ajansi
dogus-otomotiv eczacibasi ege-universitesi Ericsson
ersnt-young etstur Evyap exxomobil
Finansbank ford-otosan Fritolay garanti-bankasi
Gata General-Electric Hacettepe-Universitesi İhtiyaç Akademi
istanbul-tip-fakultesi izka Jules Verne klimaplus
koc Kraft-Foods maerskline mediacat
mediamarkt nestle Nielsen nokia
novartis nuxe odtu okan-universitesi
p&g Pamukkale Üniversitesi pera peugeot
Philip-Morris pronet roche sabanci-holding
samsung sanovel sanset santa-farma
Schneider-Electric securitas Servier setur
shell siemens soyak teb
thy tns tnt tobb
tofas Towers-watson Turkcell Türk Hematoloji Dernegi
turk-telekom unilever ulker vitra
vodafone   volkswagen   yatas   ytong
             
 
Tel: +90 533 711 51 81 | E-Posta: info@arskeypad.com.tr ARS Keypad İletişim Turizm Tic. Ltd. Şti. © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.